















na pobyty v Chorvátsku v sezóne 2012, od nás obdržíte zľavu 5 % až 10 % z celkovej sumy. (platná do 31.5.2012)
Pobyt na 7 až 8 nocí = 5 % zľava
Uvedená zľava je počítaná z celkovej ceny pobytu.
Vyššie uvedené zľavy sa sčítavajú s darčekovým kupónom.
Vyššie uvedené zľavy sa nevzťahujú na objekty s 50% zálohou a platí pre pobyty na 7 nocí a viac.
Vyššie uvedené zľavy sa nesčítavajú so zľavami Last Minute.
Zľavy pre skupiny » viac
Pri objednaní pobytu v Chorvátsku jednou osobou:
(suma za pobyt musí byť hradená len cez jednu faktúru a bude vystavený
len jeden voucher)
Kontaktujte nás:
Pre zobrazenie všetkých kontaktov prosím kliknite
Přihlaste se k odběru novinek z Chorvatska a dalších destinací.
Malebná uzavretá zátoka Kruševa s azúrovým morom sa nachádza na severnej strane ostrova Hvar v katastri obce Zastražišće vzdialenej 15 km východne od mesta Jelsa.
V zátoke sú len dva domy a rybársky domček majiteľa. K celkovej atmosfére a čaru miesta rozhodne prispieva osoba majiteľa a fakt, že na svahoch nad zátokou pestuje hrozno.
Toto jedinečné miesto ponúka svojim hosťom maximálne súkromie, prekrásnu pláž s jemnými kamienkami, ideálne kúpanie a potápanie a mnoho ďalších výhod. Zátoka je pokojná a teda vhodná aj na kotvenie vlastnej lode.
Počas pobytu máte možnosť podniknúť niekoľko veľmi kvalitných poldenných alebo celodenných výletov do starobylých miest Hvar, Stari Grad a Sućuraj.