Croatia as never seen before Viacej o nás »

Menu

Užitočné odkazy

Ako rezervovať?

Vybrali ste si z našej ponuky vhodný dom pre Vašu dovolenku? Vykonajte bez obáv rezerváciu na našich stránkach.

1. Online rezervácia

 • A. U vybraného objektu si v záložke ubytovanie vyberte vhodnú jednotku (apartmán, štúdio, izbu) a kliknite na zelené tlačidlo Zjistiť termín a cenu.
 • B. V rezervačnom formulári kliknutím označte termín Vašej dovolenky. Potom zadajte počet dospelých osôb a detí. Systém Vám okamžite vypočíta cenu pobytu. Kliknutím na zelené tlačidlo Rezervovať termín vstúpite do záverečnej fázy rezervácie.
 • C. V následujúcom formulári nový klient vyplní kontaktné údaje a zvolí si prihlasovacie meno a heslo pre vstup do systému. Stály klient vyplní iba prihlasovacie meno a heslo. Formulár ponúka aj záchranu pre zábudlivých zákazníkov, na požiadanie Vám zašleme nové heslo. Automaticky zaslané oznámenie o vykonaní rezervácie obdržíte emailom Vy aj majiteľ Vami vybraného objektu.

2. Potvrdenie záväznosti

 • V závislosti na dobe, kedy ste objednávku uskutočnili, Vám v najbližší všedný deň (8:00 – 17:00) zavolá pracovníčka rezervačného oddelenia s žádosťou o potvrdenie záväznosti Vašej objednávky a pre zodpovedanie Vašich prípadných dotazov. Ak ste rezerváciu potvrdili, jej písomná podoba bola okamžite zaslaná majiteľovi domu na podpis (fax, email), zvyčajne ten istý alebo nasledujúci deň už máme k dispozícii odpoveď.

3. Vystavenie dokumentov k úhrade rezervácie

 • Na základe písomne potvrdenej rezervácie zo strany majiteľa domu vystavujeme klientovi Výzvu k úhrade a Zmluvu podľa podmienok uvedených v cenníku rezervovaného objektu a spolu s elektronickou podobou certifikátu o poistení CK proti úpadku a Všeobecnými zmluvnými podmienkami všetko zasielame klientovi emailom na adresu uvedenú v objednávke. S ohľadom na dobu splatnosti (24 hodín, pokiaľ nie je uvedené či dohodnuté inak) Vám tiež zašleme SMS s informáciou o vystavených dokumentoch.

4. Úhrada zálohy a podpis zmluvy

 • Stanovenú čiastku je možné uhradiť viac spôsobmi, so zreteľom na spomínanú dobu splatnosti Vás požiadame o zaslanie potvrdenia o vykonanej platbe (scan, fax). Akonáhle obdržíme vyplnenú a podpísanú zmluvu, vystavíme Vám rezervačné listy a ďalšie potrebné dokumenty.

5. Potvrdenie rezervácie a zákaznícka podpora

 • Rezervačné listy (voucher) s detailnými informáciami o ubytovaní a kontaktnými údajmi majiteľa domu vystavujeme dvojjazyčne slovensko - chorvátsky. Na základe predloženého voucheru Vás majiteľ na mieste ubytuje. Po dobu Vašej dovolenky je Vám k dispozícii pre prípad núdze naša zákaznícka linka Helpline (Po-Pá: 8:00 - 18:00, So-Ne: 14:00 - 18:00).

Chorvátsko

slevy Čím dlhšie,
tým lacnejšie.

Na pobyty v Chorvátsku v sezóne 2020 od nás obdržíte zľavu 3 % až 5 % z celkovej sumy. (Zľava je platná do 31.03.2020).

Zľavy pre skupiny » viac

Pri objednaní pobytu v Chorvátsku jednou osobou:

 • skupina 8 – 11 osôb: zľava 20,- €
 • skupina 12 – 15 osôb: zľava 40,- €
 • skupina 16 – 20 osôb: zľava 60,- €
 • skupina 21 – 25 osôb: zľava 80,- €
 • skupina 26 – 30 osôb: zľava 120,- €
 • u skupín pre viac ako 30 osôb: zľava dohodou

Suma za pobyt musí byť hradená len cez jednu faktúru a bude vystavený len jeden voucher.

Follow us on YouTube

Prečo s nami na dovolenku?

 • Zázemie stabilnej spoločnosti
 • Rozsiahla databáza ubytovacích kapacít
 • On-line rezervácie a platba z domova
 • Viac ako 20 kritérií pre vyhľadávanie
 • Detailne spracovaná ponuka s informáciami o okolí
 • Jedinečné vyhľadávanie cez mapu Google

Vážení klienti a návštevníci našich stránok,

z dôvodu núdzového stavu vyhláseného vládou ČR sme nútení od 16. 3. 2020 obmedziť prevádzku našej cestovnej kancelárie. Z bezpečnostných dôvodov a kvôli ochrane zdravia nás všetkých, bude sídlo našej CK pre verejnosť uzavreté. Všetky zákaznícke služby a administráciu spojenú s predajom nových, alebo rozpracovaných objednávok vybavujeme online. Naše telefonické linky budú mimo prevádzky. Nás rezervačný tím pracuje z domu a Vaše požiadavky vybavuje iba online. Počas obmedzenej prevádzky nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenku môžete bez problémov rezervovať z pohodlia domova. Náš online rezervačný systém funguje bez akýchkoľvek zmien a obmedzení. Ak sa Vám nedarí vybrať dovolenku alebo si neviete rady, napíšte nám emailom Vaše presné požiadavky a my Vám vypracujeme a zašleme ponuku. Pokiaľ s nami budete potrebovať hovoriť telefonicky, pošlite nám emailom svoje telefónne číslo a my Vám sami zavoláme.

Ďakujeme za pochopenie

Snažme sa byť v týchto ťažkých okamihoch stále pozitívni, zodpovední a pomáhajme si.
Určite to zvládneme.

Chorvátsko aj azúrový Jadran nás aj v sezóne 2020 privítajú s otvorenou náručou.

Váš Adria Databanka Team