Croatia as never seen before Viacej o nás »

Menu

Užitočné odkazy

O nás

Vážení priatelia,

dovoľte nám, aby sme Vám predstavili cestovnú kanceláriu Adria Databanka, ktorá na českom trhu pôsobí od roku 1999. Zázemie stabilnej spoločnosti, bohaté skúsenosti v turistickom ruchu a tisíce spokojných klientov sú předsvěčivým ukazovateľom kvality našich služieb.

Online rezervačný a informačný systém Cestovnej kancelárie Adria Databanka bol prvý online systém v Českej republike zameraný na turistickú ponuku krajín Chorvátsko a Slovinsko s novodobým spôsobom prezentácie, rezervovania aj platby turistických služieb. (Viac: Ako rezervovať?)

Na základe skúseností s doposiaľ známymi spôsobmi využívania ubytovacích kapacít predovšetkým v súkromných domoch na Jadrane (apartmány, vily, izby), v kempoch aj hoteloch sme sa snažili vyhnúť chybám a nedostatkom, ktoré sa mnohokrát objavujú na relácii: zákazník - sprostredkovateľ dovolenky - chorvátsky ( slovinský) majiteľ ubytovacích kapacít. Snažili sme sa o vytvorenie systému, ktorý pokiaľ možno, riziká nášho zákazníka, ale aj poskytovateľa služieb, zníži na minimum.

Prevažnú väčšinu objektov, ktoré sme zaradili do nášho rezervačného systému, sme osobne vybrali, popísali, nafotili a presvedčili sme sa o pravdivosti údajov, ktoré uvádzame v popise objektu. S našimi chorvátskymi a slovinskými partnermi máme tieto podmienky zmluvne potvrdené a garantované.

Prajeme si, aby ste sa v našom systéme rýchlo a prehľadne orientovali. Ponúkame detailný popis ubytovacej kapacity aj základné informácie o lokalite, pretože chceme, aby ste si podľa svojich predstáv a nárokov vybrali a rezervovali objekt, ktorý vám bude čo najlepšie vyhovovať.

Snažíme sa o to, aby sme neboli iba sprostredkovateľmi Vašej dovolenky. Naše stránky budeme neustále obohacovať o zaujímavé informácie týkajúce sa Chorvátska, Jadranského mora a Slovinska (viac: Destinácia).

Našou zárukou serióznosti je členstvo CK Adria Databanka v národných centrálach turistického ruchu nielen Českej republiky, ale aj Slovenskej republiky, Poľska a Nemecka. (Viac: Naše záruky)

Dúfame, že sa sami presvedčíte, že sme výber Vašej dovolenky a získanie všetkých potrebných informácií urobili ľahším a pohodlnejším. Veríme, že vo Vás získame ďalšieho spokojného zákazníka, ktorého budeme môcť o svojich kvalitách uistiť.

Príjemný výber miesta pre Vašu dovolenku a veľa krásnych zážitkov Vám praje:

PhDr. Ladislav Skácal
riaditeľ
a celý Adria Databanka Team

Vyhľadávanie ubytovania

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvátsku v sezóne 2024 od nás obdržíte zľavu 3 % až 5 % z celkovej sumy. (Zľava je platná do 30.04.2024).

Zľavy pre skupiny » viac

Pri objednaní pobytu v Chorvátsku jednou osobou:

 • skupina 8 – 11 osôb: zľava 20,- €
 • skupina 12 – 15 osôb: zľava 40,- €
 • skupina 16 – 20 osôb: zľava 60,- €
 • skupina 21 – 25 osôb: zľava 80,- €
 • skupina 26 – 30 osôb: zľava 120,- €
 • u skupín pre viac ako 30 osôb: zľava dohodou

Suma za pobyt musí byť hradená len cez jednu faktúru a bude vystavený len jeden voucher.

Follow us on YouTube

Prečo s nami na dovolenku?

 • Zázemie stabilnej spoločnosti
 • Rozsiahla databáza ubytovacích kapacít
 • On-line rezervácie a platba z domova
 • Viac ako 20 kritérií pre vyhľadávanie
 • Detailne spracovaná ponuka s informáciami o okolí
 • Jedinečné vyhľadávanie cez mapu Google