Croatia as never seen before Viacej o nás »

Menu

Užitočné odkazy

Autorizovaní predajci Cestovné kancelárie Adria Databanka

Momentálny celkový počet autorizovaných predajcov v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, v Nemecku, v Slovinsku a v Rusku: 797

Názov štátu:

  • Česká republika
  • Slovenská republika
  • Polsko
  • Nemecko
  • Itálie
  • Veľká británia
  • Rusko
  • Slovinsko

Počet autorizovaných predajcov v Slovenská republika: 223

Bánovce nad Bebravou

CA Royal Web: www.caroyal.sk Frame

Banská Bystrica

Aquamarin Web: www.aquamarin.sk
Aristo Sky Web: www.aristosky.sk
CK Afrodita s r.o. Web: www.ckafrodita.sk
Coimex business & event travel s.r.o. Web: www.coimex.sk
D-Etrac Slovakia, s.r.o. Web: www.detrac.sk
Delfin Tour Web: www.delfintour.info
NEAKTIVNI CK Afrodita Web: www.ckafrodita.sk
Invia Banská Bystrica Web: www.invia.sk

Bardejov

CK Tančin, s.r.o. Web: www.tancin.sk
Herkules agency s.r.o. Web: www.herkules.sk

Bojnice

Pharmaeduca s.r.o. Web: www.pharmaeduca.eu
Regiatour, s.r.o. Web:
Invia Bojnice Web: www.invia.sk

Bratislava

3 Gem s.r.o. Web: www.dovolenkainfo.sk Banner
Apple Travel Web: www.appletravel.eu Frame Banner
Avicenum, s.r.o Web: www.avicenum.net
C.A. Turist Web: www.caturist.sk Frame Banner
CA Jarka Web:
CK Alpenski Travel Web: www.alpenskitravel.eu
CK Autotour Web: www.autotour.sk Frame Banner
CK Azad Web: www.azad.sk
CK Pro-Dive Travel s.r.o. Web: www.pro-dive.sk
CK Soltour Web: www.soltour.sk
Desirea s.r.o. Web: www.desirea.sk
Dovolenky.sk, s.r.o Web: www.dovolenky.sk
Dovolenkyonline.sk, s.r.o Web: www.dovolenkavchorvatsku.sk
Elsquare Web: www.elsquare.sk
Flytravel spol.s r.o Web:
Go travel Slovakia Web: www.gotravel.sk
intravel, s. r. o. Web: www.intravel.sk
L&M lnvestmentT a.s. - CK World Travel Web: www.worldtravel.sk
NajVylety.eu Web: www.najvylety.eu
Oreado, s.r.o. Web: www.pozrisem.sk
Paxtour Slovakia s.r.o Web: www.paxtour.sk
PEGASUS AGENCY spol. s r.o. Web: www.pegasusagency.sk
Pelicantravel.com, s.r.o. Web: www.pelikan.sk
Royal Travel s.r.o. Web: www.royaltravel.sk Frame Banner
Saya spol s r.o. Web: www.saya.sk
Smart centrum s.r.o. Web: www.svetpobytov.sk Frame
Terra Travel Web: www.terratravel.sk
Travel Energy Web: www.travelenergy.sk Frame
V.V.I.P. travel, s.r.o. Web: www.vvip.sk Frame Banner
Verne Travel, a.s. Web: www.verne.sk
Voyage s.r.o. Web: www.bonvoyage.sk Frame
World Resorts Ltd. Web: www.dovolenka.travel
Zájazdy a dovolenky, s.r.o. Web: www.zajdo.sk
Invia Bratislava Web: www.invia.sk

Bratislava - Petržalka

Spectrum Travel Agency, s.r.o. Web: www.spectrumtravel.sk

Brezany

CA Korali Web: www.korali.sk

Brezno

CA El - travel Web: www.el-travel.sk
CK Darka Tour Web:
CK Jamig Web:
Diann, s.r.o. Web: www.jadran.eu.sk

Čadca

Aquatravel Čadca Web: www.aquatravelcadca.sk Frame
CA-Zahra spol, s.r.o. Web: www.zahra.sk

Chocholná

Weltreisen Web: www.weltreisen.sk

Čierna voda

Alka Travel Web: www.alka-travel.sk

Dolný Kubín

CA Last Minute Servis Web: www.lastminutky.sk
Free Way - SK, spol. s r.o. Web: www.freeway.sk Frame
Italtour Web: www.italtour.sk

Dubnica nad Váhom

Sica agentúra Web: www.sicatravel.sk

Dúbrava

Evelin tour Web:

Dunajská Streda

Eldorado Travel, s.r.o. Web: eldoradotravel.sk Frame Banner
Palleas, s.r.o. Web: www.palleas.sk

Galanta

Cestovná Horúčka Web: www.cestovnahorucka.sk
CK Real, s.r.o. Web: www.ckreal.sk Frame
Sporomed, s.r.o. Web: www.sporomed.sk

Hnúšťa

CA Real Travel Web: www.carealtravel.sk

Holíč

JANA travel Web: www.janatravel.sk

Hrnčiarovce nad Parnou

Robinson Travel Web: www.robinsontravel.sk Frame

Hrubý Šúr

CA Griffin Tour Web: www.griffintour.sk

Hruštín

Dobrá cestovka Web: www.dobracestovka.sk

Humenné

Diamant Travel Agency Web: www.diamanttravel.sk Frame

Ivanka pri Dunaji

CA Lotus Travel Web: www.lotus-travel.sk Frame Banner

Jalovec

Agentúra Tympany, s.r.o. Web: www.tympany.sk

Kanianka

CA Panorama Web: www.panoramapd.sk Frame

Kežmarok

CA Marco Pollo s.r.o. Web: www.marcopollo.sk
Cez Tatry, s.r.o. Web: www.ceztatry.sk

Košice

Best 9 CK, a.s. Web: www.best9.sk
Best 9, s.r.o. Web: www.best9.sk
CA Timatour, spol. s r.o. Web: www.timatour.sk
Cairo tour s.r.o. Web: www.dovolenkovo.sk
CK Juventour Web: www.cestujeme.sk
CK Odyseus spol. s r.o. Web: www.ckodyseus.sk
CK Zlatka s.r.o. Web: www.zlatka.sk Frame
EuroTour Web: www.euro-tour.sk Frame
iCestovka.sk Web: www.icestovka.sk Frame
Justo spol. s r.o. Web: www.justo.sk
Sancia Web:
Veva Travel, s.r.o. Web: www.ckveva.sk Frame
Violett S-K, s.r.o. Web: www.violettravel.sk
Invia Košice Web: www.invia.sk

Košice - Prevádzka

CK Dafa Travel Web: www.dafatravel.sk

Krnov

CA Orient Web: www.caorient.cz Frame

Kysucké Nové Mesto

Ellmer s.r.o. Web: dating-travel.com

Lednické Rovné

Fénix Web: www.cafenix.sk Frame Banner

Lekárovce

zbalsikufor.sk Web: www.zbalsikufor.sk Frame

Ličartovce

Sunny Tour - D.M, s.r.o. Web: www.sunnytour.sk

Liptovský Mikuláš

LiMiT Web: www.limit.sk
ViaSlovakia Web: www.viaslovakia.sk

Ľubochňa

Aquasun Travel Web: www.aquasun.sk

Malacky

JJ Tourist Web: www.megadovolenka.sk
PhDr. Lenka Pilná Pohoda - cestovní agentura Web: www.ckpohoda.sk Frame Banner
Toni Real - Toni Reisen S.R.O Web: www.tonireal.sk

Malé Leváre

CA VV Tourist Web: www.megadovolenka.sk

Martin

Best Trade Consulting s.r.o. Web: www.baskatravel.com Frame
CA Paradise Web:
Dipostour Web: www.dipostour.sk Frame
Palm Tour Web: www.palmtour.sk Frame
Šíp Web: www.cksip.sk Frame Banner
Invia Martin Web: www.invia.sk

Matúškovo 34

CK Gita Web: www.ckgita.sk

Medzany

PK Travel Web:

Michalovce

CA Delfín Web: www.agenturadelfin.sk Frame Banner
Invia Michalovce Web: www.invia.sk

Myjava

Alatour Web: www.alatour.sk

Nitra

Agongroup - Travelnet Web: www.travelnet.sk
Amaxades Travel Web: amaxades.sk Frame
CA Fun Tour Web: www.funtour.sk
CA Laguna travel Web: www.lagunatravel.sk Frame Banner
CK Sun Travel, s.r.o. Web: www.suntravel.sk
Exotik-Travel Web: exotik-travel.sk
HappyTravel.sk, s.r.o. Web: www.happytravel.sk
OK Holiday s.r.o. Web: www.okholiday.sk Frame
Tanaka s.r.o. Web: www.catanaka.sk Frame Banner
Invia Nitra Web: www.invia.sk

Nová Baňa

Abraca Web: www.abracatour.sk Frame Banner

Nová Dubnica

Ara Tour, s.r.o. Web: www.aratour.sk

Nové Mesto nad Váhom

CA Cestuj za slnkom Web: www.cestujzaslnkom.sk

Nové Zámky

CA ESSO Tour Web: www.essotour.sk

Obid

Star Tour Web: star-tour.webnode.sk

Pezinok

Ahoy Europa, s.r.o. Web: www.ahoyeuropa.com
CK VENTA Web: www.ckventa.sk Frame Banner
Eurosand Web:

Piešťany

CK Fifo Web:

Poprad

Allatour Web: www.allatour.sk Frame
CK FAMILY, s.r.o. Web: www.zbalkufre.sk
Destinace.sk Web: www.destinacie.sk
Kiska Travel, s.r.o. Web: www.kiskatravel.sk Frame
Majesty Real Estate, s.r.o. Web: www.ckmajesty.eu Frame Banner
Visitop Web: www.adorius.sk

Považská Bystrica

E-Tours s. r. o. Web: www.etours.sk

Prešov

Cestovná agentúra Byzant, s.r.o. Web: www.cabyzant.sk
CK Franka Tour Web: www.ckfranka.sk
Dovolenka, s.r.o. Web: www.dovolenka1.sk Frame Banner
Nadosah, spol. s r.o. Web: www.nadosah.sk Frame
Next dovolenka-in, s.r.o. Web: www.dovolenka-in.sk
Tatragrand Web: www.catatragrand.sk Frame
TraVel s. r. o. Web: www.cktravel.sk
VV Tour Web: www.vvtour.sk Frame
Invia Prešov Web: www.invia.sk

Prievidza

CK Future Web: www.ckfuture.sk Frame Banner
Futureschool s. r. o. Web: www.ckfuture.sk Frame Banner
Riva Tour s.r.o. Web: www.rivatour.sk

Púchov

Safara, s.r.o. Web: www.safara.sk
Invia Púchov Web: www.invia.sk

Rimavská Sobota

Aveo travel s.r.o. Web: www.aveo.sk Frame
CA Zentravel Web: www.zentravel.sk Frame Banner
M - Tour Web: m-tour.sk
MyTour s.r.o. Web: www.mytour.sk

Rožňava

CA Region Tour Web: www.regiontour.sk
CA SunStar travel Web: www.sun-star.sk

Sabinov

CA Adria Sun Web: www.adriasun.sk

Šaľa

AG Z-Travel Web: www.agz-travel.sk Frame
CK World Wide Travel Web:
Maxtravel Web: www.max-travel.sk
N Travel Web: www.ntravel.sk

Senec

Alan Travel Web: www.alantravel.sk
CK Tatra-travel Web: www.tatra-travel.sk
Confidia s.r.o. Web: www.confidia.sk

Senica

Ivana Sládečková - HELLAS Web: www.dovolenky.net
Zájazdy.sk spol. s. r. o. Web: www.zajazdy.sk

Skalica

Ama Travel s.r.o. Web: www.amatravel.sk
AZTravel cestovná agentúra Web: www.aztravel.sk

Slovenský Grob

Jaja Travel s.r.o. Web:

Smolenice

Infotours Web: www.infotours.sk Frame Banner

Snina

Supercestovka.sk Web: www.supercestovka.sk

Sološnica

Novatravel s.r.o. Web: www.novatravel.sk Frame

Spišská Nová Ves

CA Belmare Web:
CK Abelo Web: www.abelo.sk Frame
Inatour Slovakia Web: www.inatour.sk
Sun&Ice, s.r.o. Web:

Stará Turá

Zľavy 2013 Web: www.zlavy2013.webnode.sk

Svätý Jur

Family travel, s.r.o. Web: www.familytravel.sk Frame

Svidník

Doggie Tour, s.r.o. Web: www.doggietour.sk

Topoľčany

CA Ematour Web: www.ematour.sk
Contrait s.r.o. Web: www.cestuj.org

Trenčín

CK Charlot s.r.o. Web: www.ckcharlot.com
Laugar Travel Web: www.laugartravel.sk
Pegas Travel, s.r.o. Web: www.pegastravel.sk
Tulák, s.r.o. Web: www.tulak.sk
Invia Trenčín Web: www.invia.sk

Trenčín - Belá

Cestovná kancelária Motýľ Web: www.ckmotyl.sk Frame Banner

Trnava

Nawar Agency, s.r.o. Web: www.nawar.sk
Prima Tour Web: www.primatour.sk

Valaska

Beauty art Slovakia, s.r.o. Web: www.beautyartslovakia.sk

Veľké Úľany

Maxlight s.r.o. Web: www.maxlight.sk/

Višňové

CK Simply Travel Web: www.simplytravel.sk Frame

Vranov n.Topľou

Pro Travel Web: www.protravel.sk Frame

Vrbové

Slovak Travel Service s.r.o. Web: www.mojadovolenka.eu

Vrútky

Edurec, s.r.o. Web: www.edurec.sk
Fa3tour Web: www.fa3tour.sk

Žarnovica

CA Andrea Tour Web: www.andreatour.sk

Želovce

Orko Tour Web:

Žiar nad Hronom

Cestovná agentúra Jamika Web: Frame
Skalkatour Web:
Supertravel, s.r.o. Web: www.supertravel.sk

Žilina

A-Tours, s.r.o. Web: www.atours.sk
Cestuj-Poznaj Travel s.r.o. Web: www.cestuj-poznaj.sk Frame Banner
event & travel agency edison Web: www.expresdovolenka.sk Frame
Ing. Mária Kolmanová EKOMA Web: www.ekomatravel.sk Frame
Osttour, s.r.o. Web: www.osttour.sk
Smart Travel Web: www.tosmart.sk
TM Travel Web: www.tmtravel.eu Banner
Zeos Tour, s.r.o. Web: www.zeostour.sk

Zvolen

CA Exklusiv Travel Web: www.exklusivtravel.sk
CA Rau Web: www.carau.sk Frame
Global Tour s.r.o. Web: www.globaltour.sk Frame
Milo Tour, s.r.o. Web: www.milotour.sk
Peterea Web: www.hechter.sk

Šala

Invia Šala Web: www.invia.sk

Chorvátsko

slevy Čím dlhšie,
tým lacnejšie.

Na pobyty v Chorvátsku v sezóne 2017 od nás obdržíte zľavu 3 % až 5 % z celkovej sumy. (Zľava je platná do 31.12.2017).

Zľavy pre skupiny » viac

Pri objednaní pobytu v Chorvátsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osôb: zľava 20,- €
  • skupina 12 – 15 osôb: zľava 40,- €
  • skupina 16 – 20 osôb: zľava 60,- €
  • skupina 21 – 25 osôb: zľava 80,- €
  • skupina 26 – 30 osôb: zľava 120,- €
  • u skupín pre viac ako 30 osôb: zľava dohodou

Suma za pobyt musí byť hradená len cez jednu faktúru a bude vystavený len jeden voucher.

Follow us on YouTube

Prečo s nami na dovolenku?

  • Zázemie stabilnej spoločnosti
  • Rozsiahla databáza ubytovacích kapacít
  • On-line rezervácie a platba z domova
  • Viac ako 20 kritérií pre vyhľadávanie
  • Detailne spracovaná ponuka s informáciami o okolí
  • Jedinečné vyhľadávanie cez mapu Google